Bolid RTD 1.0 to przełomowa konstrukcja wśród polskich zespołów Formuły Student. Pierwszy w Polsce elektryczny bolid autonomiczny autorstwa zespołu AGH Racing jest efektem 4 lat rozwoju systemu, pozwalającego na jazdę po torze bez kierowcy. Oparty o sprawdzoną i przetestowaną bazę w postaci elektrycznego bolidu RTE 2.0 LEM najnowszy bolid pozwala na w pełni autonomiczną jazdę po torze, wykorzystując pełnię możliwości dynamicznych: przyspieszenie od 0 do 100km/h w mniej niż 3,5 sek. i prędkość maksymalną do nawet 130km/h. Bolidem RTD 1.0 akademicki zespół wyścigowy AGH Racing kolejny raz udowadnia status pioniera nowoczesnych technologii motoryzacyjnych wśród polskich i europejskich studenckich drużyn motorsportowych.